VI Uroczystość w ING HOUSE w Amsterdamie

//VI Uroczystość w ING HOUSE w Amsterdamie

VI Uroczystość w ING HOUSE w Amsterdamie

Dnia 23 listopada w ING House w Amsterdamie po raz szósty odbyła się ceremonia rozdania nagród Dutch Polish Trade Award, przyznawanych holenderskim małym i średnim przedsiębiorcom za wkład w polsko-holenderską współpracę gospodarczą. Uroczystość została zorganizowana z inicjatywy Holendersko-Polskiej Rady Biznesu w Hadze oraz Holendersko-Polskiej Izby Handlowej przy zaangażowaniu Ambasady Polski w Hadze.

Jest to największa impreza promocyjna Polski w Holandii. W tym roku wzięła w niej udział, jako jedyna z Polski, Kancelaria KKR Prawo i Podatki  reprezentowana przez adw. Kamila Płacheckiego i r. pr. dr Przemysława Katnera. Jednym z punktów programu był interesujący panel dyskusyjny na temat kryzysu ekonomicznego w Polsce, wpływu organizowania mistrzostw Euro 2012 na polską gospodarkę oraz pojęciasustainability w przedsiębiorczości. W imieniu kancelarii w dyskusji wziął udział r. pr. dr Przemysław Katner.

Impreza ta umożliwiła naszym holenderskim partnerom pogłębienie wiedzy na temat możliwości inwestowania w Regionie Łódzkim, przede wszystkim w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, której materiały informacyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników uroczystości.

ING House

2017-10-03T07:37:13+00:00 kwiecień 12th, 2010|