Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

W każdej sytuacji staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie

O nas

Kancelaria Kwiecień, Masłowski, Płachecki, Pajor, Babski. Adwokaci, Radcy Prawni. Spółka Partnerska (KKMP Prawo & Podatki) składa się z doświadczonych prawników, od wielu lat wykonujących zawód adwokata lub radcy prawnego. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych firm i koncernów międzynarodowych.

Kancelaria prawna od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych województwa łódzkiego, według dziennika „Rzeczpospolita". Jako jeden z największych zespołów prawników w województwie, łączymy siły kilkunastu specjalistów różnych dziedzin prawa. Jest to najlepsza gwarancja zapewnienia rzetelnej i kompleksowej opieki prawnej, a także właściwej i szybkiej reakcji na pojawiające się problemy. Solidne przygotowanie merytoryczne oraz organizacyjne zespołu kancelarii, rzetelność oraz doświadczenie, to fundament, na którym oparta jest nasza działalność.

Wypracowane metody współpracy pomiędzy Klientem a Kancelarią sprawiły, że zaufały nam nie tylko podmioty gospodarcze o zasięgu ogólnopolskim ale także międzynarodowe korporacje. Swoje sprawy od wielu lat powierzają nam również przedstawiciele Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którzy dzięki naszej pomocy osiągają zamierzone cele biznesowe przy minimalizowaniu ryzyk prawnych.

Stała współpraca z różnymi podmiotami gospodarczymi utwierdza nas w przekonaniu, że coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że „lepiej jest zapobiegać niż leczyć". Rzetelna pomoc prawna Kancelarii na etapie tworzenia podmiotu, pozwala zapobiegać problemom prawnym od samego początku funkcjonowania w środowisku gospodarczym. Dotyczy to większości przedsiębiorców – niezależnie od skali działalności, jak również osób niebędących przedsiębiorcami, którzy chcą w odpowiedni sposób chronić swoje prawa.
© 2021 Copyright: KKMP Adwokaci. Spółka Partnerska.